Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası kaligrafimarket.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.
Kaligrafimarket.com olarak sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.  Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası periyodik olarak güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.

kaligrafimarket.com, kredi kartı bilgilerinizi hiç bir yerde saklamayacak, bu bilgileri kaligrafipazari.com çalışanları dahil kimse göremeyecek ve kredi kartı bilgileri yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, kaligrafipazari.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

kaligrafipazari.com, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.